Úvod

Vítejte na portálu Světlo Kódu Marketing, předního poskytovatele informací o online marketingu v České Republice. Vaše používání našího webu je regulováno těmito podmínkami užívání. Prosíme, přečtěte si je důkladně. Přístupem k našemu webu a jeho používáním vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. V případě nesouhlasu s jakoukoliv částí podmínek, nejste oprávněni používat naše služby nebo přistupovat k obsahu webu.

Ochrana autorských práv

Veškerý obsah našeho webu, včetně textů, grafických prvků, log a dalších materiálů, je chráněn autorskými právy a patří Světlu Kódu Marketing nebo jsou použity s povolením třetích stran. Je zakázáno jakékoliv kopírování, distribuce, přenos nebo jiné využití obsahu bez předchozího písemného souhlasu od Světla Kódu Marketing nebo příslušných držitelů práv.

Práva a povinnosti uživatele

V případě, že se rozhodnete využívat naší webové stránky, berete na vědomí, že veškeré informace zde publikované jsou určeny pouze pro osobní a nekomerční použití. Uživatelé jsou povinni dodržovat platné zákony České republiky a nesmí se dopouštět činností, které by mohly poškodit naše práva nebo práva třetích stran.

Změny podmínek užívání

Světlo Kódu Marketing si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nebo aktualizovat tyto podmínky užívání. Je vaší odpovědností pravidelně kontrola těchto podmínek, abyste byli informováni o všech změnách. Kontinuálním používáním webu vyjadřujete souhlas s aktualizovanými podmínkami užívání.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností se obraťte na majitelku webu Jarmilu Novotnou na e-mail [email protected]. Poštovní adresa pro korespondenci je Masarykova 2, 602 00 Brno, Česká republika.